OSTMINE

Valige kaup, mida soovite osta ja lisage ostukorvi. Toote ostukorvi lisamise järel saate valida, kas soovite minna EDASI ostmisega või vaadata OSTUKORVi ja jätkata kauba eest tasumisega.
Ostukorvi lisatud toodete summat näete lehekülje üleval paremal pool punasel ribal.
Minnes ostukorvi, näete kõiki valitud kaupu, nende koguseid ning koguhinda. Kontrollige kaubad ja kogused! Kauba koguseid saab muuta või kaupu korvist eemaldada.
Valige kauba kohale toimetamise viis. Valige nüüd maksmise viis ning siis vajutage KINNITA TELLIMUS.
Teid suunatakse uuele lehele, kus saate alustada tellimuse eest tasumist. Võite lisada ka märkuseid, kas on kingitus, soovite kaupa teatud päevaks jne. Tellimused, mis on esitatud, ent mille eest pole 24 tunni jooksul tasutud, kuuluvad kustutamisele. Soovi korral tuleb kaup uuesti tellida.

Iga ostu puhul on võimalik lisada täpsustusi ja erisoove peale makseviisi valikut.

TELLIMUSE TÄITMINE

Peale tellimuse esitamist saabub teile automaatselt kiri tellimuse sooritamise kohta (oluline, et olete sisestanud õige meiliaadressi). Peale makse laekumist täidame teie tellimuse ning saadame kinnitava e-maili hetkel kui ostetud tooted on postitatud. Tellimus (olenevalt tellitavast kaubast) postitakse maksimaalselt 4 päeva jooksul peale ostu sooritamist.
Probleemide või tõrgete korral võtame teiega esimesel võimalusel ühendust e-maili või telefoni teel (kui olete lisanud numbri).

Puu- ja köögivilju saadame E-N, et nad ei jääks nädalavahetuseks sorteerimiskeskusesse seisma.

KOHALETOIMETAMINE

E-poes saadaolev kaup saadetakse teele Tartus asuvast laost tavaliselt tellimispäeval, kuid mitte hiljem kui 4 tööpäeva pärast tellimuse esitamist. Kaup saadetakse DPD pickup punkti  või DPD kulleriga. Kindlasti pange kirja oma telefoni number, sest ilma selleta ei ole võimalik DPD-ga pakki teele panna. Kohaletoimetamise hind lisandub kogu tellitava kauba hinnale.
Juhul, kui Teie tellimust ei ole võimalik täita või selleks kulub rohkem aega kui 4 tööpäeva, siis me võtame Teiega võimalikult kiiresti ühendust ja pakume Teile alternatiivseid võimalusi või tagastame tasutud summa.

Valiku “Tulen ise järgi” puhul – Edastatakse teie tellimus Myitaly poodi ( Lutsu 3, Antoniuse õu,  Tartus) ja võite alates tellimusele järgmisest tööpäevast oma tellimusele järgi minna.

Valiku “Tartus koju kätte” puhul toimetame tellimused 48 h jooksul.

PRETENSIOONID

Kõik pildid on illustratiivsed. Oleme omalt poolt teinud kõik, et fotod toodete kohta vastaksid võimalikult reaalsusele. Sellest olenemata võib olla väikseid toonierinevusi just toodete värvis.
Kauba tagasisaatmine on tellija kuludega, aga mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba kättesaamist. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.